Welwyn WH25-3R3JI
Res Wirewound 3.3 Ohm 5% 25W ±75ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
3 个月趋势:
+37.76%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 3.3ohm, 500V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount
5% ¡À75ppm/¡æ 3.3¦¸ 25W 29mm*28mm*15mm
METAL FILM RESISTOR, 330 OHM, 1W, 5%
RESISTOR, 25W 5% 3R3; Resistance:3.3ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Solder Lug; Voltage Rating:560V; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Coefficient:± RoHS Compliant: Yes