Welwyn WH25-3K9JI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 3.9 Kohm, 25 W, 5%, 50Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Farnell
Newark
element14 APAC
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Wirewound 4K Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 3900ohm, 500V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
WIREWOUND RESISTOR, 0.1 OHM, 25W, 5%
RESISTOR, WIRE WOUND, 0.1 OHM, 25W, 5%; Product Range:WELWYN - WH Series; Resistance:0.1ohm; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Resistor Element Type:Wirewound; Voltage Rating:500V