Welwyn WH25-39RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 39ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
数据表和文档
Farnell
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.02%
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
TE ConnectivityTHS2539RJ
Res Wirewound 39 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityHSA2539RJ
TE ConnectivityTHS1039RJ
Res Wirewound 39 Ohm 5% 10W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
Res Wirewound 40 Ohm 1% 7.5W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Fixed Resistor, Wire Wound, 12.5W, 40ohm, 22.3607V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
描述
Res Wirewound 39 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
5% ¡À50ppm/¡æ 39¦¸ 25W 51mm*28mm*15mm
METAL FILM RESISTOR, 4.7 OHM, 1W, 5%
RESISTOR, 25W 5% 39R; Resistance:39ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Solder Lug; Voltage Rating:560V; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Coefficient:± RoHS Compliant: Yes