Welwyn WH25-10RFI
Res, 10R, 25W, 500V, Wirewound, Panel Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WH25-10RFI
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 10ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
1% ¡À50ppm/¡æ 10¦¸ 25W 29mm*28mm*15mm
RES, 10R, 25W, 500V, WIREWOUND, PANEL;