Welwyn WH25-100RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 100ohm, 500V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Farnell
element14 APAC
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
+30.86%
供应链
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity1625971-2
Through Hole Resistor, HSA25 Series, 100 ohm, 25 W, 5%, 550 V
TE ConnectivityHSA10100RJ
Res Wirewound 100 Ohm 5% 16W Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
Ohmite825F100
Res Wirewound 100 Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7.5W, 100ohm, 27.3861V, 1% +/-Tol, Chassis Mount
Ohmite810F100E
Res Wirewound 100 Ohm 1% 10W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Ohmite805F100E
Res Wirewound 100 Ohm 1% 5W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
描述
Through Hole Resistor, Wh Series, 100 Ohm, 25 W, 5%, 560 V Rohs Compliant: Yes
RESISTOR, WIRE WOUND, 100 OHM, 15W, 5%
5% ¡À25ppm/¡æ 100¦¸ 25W 29mm*28mm*15mm