Welwyn WH200-4R7JI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 4.7 Ohm, 200 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
数据表和文档
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+320%
相关零件
Ohmite93J4R7E
90 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±100ppm/C 4.7Ohm 3.25W
Ohmite95J4R7E
Wirewound Res.-Through Hole 5watt 4.7ohm 5% Axial RoHS Compliant: Yes
Ohmite91J4R7
Fixed Resistor, Wire Wound, 1.5W, 4.7ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityFCB44R7J
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 4.7ohm, 5% +/-Tol, -80, 40ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623774-6
Fixed Resistor, Wire Wound, 14W, 4.7ohm, 650V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 4.7 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 200W, 4.7ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
5% ¡À100ppm/¡æ 4.7¦¸ 200W 103.4mm*41.8mm*72.5mm