Welwyn WH200-3R3JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 200W, 3.3ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Production
数据表和文档
相关零件
Ohmite91J3R3E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1.5W, 3.3ohm, 150V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite95J3R3
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.3ohm, 495V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite91J3R3
90 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±100ppm/C 3.3Ohm 1.5W
VISHAY AC03000003308JAC00 Through Hole Resistor, 3.3 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%, AC Series
AC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% -10/ -80ppm/C 3.3Ohm 4W
VISHAY AC01000003308JA100 Through Hole Resistor, 3.3 ohm, Axial Leaded, 1 W,5%, AC Series
描述
3.3 OHM 5% 200W
RESISTOR, 3.3 OHM, 200W, ±5%; Resistance:3.3ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:200W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:1.9kV; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; No. of Pins:2Pins RoHS Compliant: Yes