Welwyn WH200-33RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 200W, 33ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
描述
Through Hole Resistor, WH Series, 33 ohm, 200 W, 5%, 1.9 kV
RESISTOR, 200W, 5%, 33R
RESISTOR, 200W, 5%, 33R; Resistance: 33ohm; Product Range: WH Series; Power Rating: 200W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Terminals: Threaded Stud; Voltage Rating: 1.9kV; Resistor Element Material: Wirewound; Temperature C