Welwyn WH200-22RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 200W, 22ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Production
数据表和文档
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityC1022RJL
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 22ohm, 650V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
through hole resistor 5% 100ppm/C 22Ohm 5W
Multi-Turn Trimmer Potentiometers 1/4 20ohms 5% SQ Wirewound Sealed
描述
RESISTOR, 200W, 5%, 22R; Resistance:22ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:200W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Threaded Stud; Voltage Rating:1.9kV; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Coefficient:± RoHS Compliant: Yes