Welwyn WH200-150RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 200W, 150ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Production
数据表和文档
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RESISTOR, 200W, 5%, 150R; Resistance:150ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:200W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Threaded Stud; Voltage Rating:1.9kV; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature RoHS Compliant: Yes