Welwyn WH100-68RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 68 Ohm, 100 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-2.00%
相关零件
TE Connectivity / AMP4-1623771-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Metal Film 68Ohm 5% 1/2W ±100ppm/K Conformal Axial T/R
Ohmite20J68RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 68ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J68RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J68RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP7W68RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 68Ohm, 500V, 5% +/-Tol, -300, 300Ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 68ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
68 OHM 5% 100W