Welwyn WH100-680RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 680 Ohm, 100 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 8W, 680ohm, 500V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 680ohm, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TFS SERIES AXIAL THICK FILM RESISTOR 680OHMS +/-5% 0.75W +/-100PPM/DEGC
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 680ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 680ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J680E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 680ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 680ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
5% ¡À100ppm/¡æ 680¦¸ 100W
680 OHM 5% 100W