Welwyn WH100-3R3JI
Res Wirewound 3.3 Ohm 5% 100W ±100ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bulk
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Ohmite91J3R3E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1.5W, 3.3ohm, 150V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite95J3R3
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.3ohm, 495V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite92J3R3E
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.25W, 3.3ohm, 85V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
VISHAY AC03000003308JAC00 Through Hole Resistor, 3.3 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%, AC Series
AC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% -10/ -80ppm/C 3.3Ohm 4W
VISHAY AC01000003308JA100 Through Hole Resistor, 3.3 ohm, Axial Leaded, 1 W,5%, AC Series
描述
Through Hole Wirewound Resistor, WH Series, 3.3 ohm, 100 W, 5%, 100ppm/ C
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 3.3ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
3.3 OHM 5% 100W