Welwyn WH100-33RJI
Through Hole Wirewound Resistor, WH Series, 33 ohm, 100 W, 5%, 100ppm/ C RoHS Compliant: Yes
数据表和文档
3 个月趋势:
-12.50%
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 33ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
33 OHM 5% 100W