Welwyn WH100-100RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 100 Ohm, 100 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Newark
element14 APAC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.00%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP1623771-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 100 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
Res Wirewound 100 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 100ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 3W, 100ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 100ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
100 OHM 5% 100W