Welwyn WH10-4K7JI
RESISTOR, 15W 5% 4K7; Resistance: 4.7kohm; Product Range: WH Series; Power Rating: 15W; Resistance Tolerance: ± 5%;...
数据表
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet4 页7 年前
Datasheet3 页20 年前
element14 APAC
描述
RESISTOR, 15W 5% 4K7; Resistance: 4.7kohm; Product Range: WH Series; Power Rating: 15W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Terminals: Solder Lug; Voltage Rating: 265V; Resistor Element Material: Wirewound; Temperature Coeffic
RESISTOR, 15W 5% 4K7; Power Rating:15W; Resistance:4.7kohm; Tolerance, Resistance:± 5%; Series:WH10; Operating Temperature Range:-55°C to +275°C; Resistor Element Type:Wirewound Aluminium Clad; Voltage, Rating:265V ac; Temperature ;RoHS Compliant: Yes