Welwyn WH10-22RJI
Res Wirewound 22 Ohm 5% 15W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bulk
数据表和文档
3 个月趋势:
-1.71%
供应链
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityHSA1022RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 16W, 22ohm, 265V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS1522RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 22ohm, 265V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS1522RJ
Res Wirewound 22 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
描述
Through Hole Resistor, Wh Series, 22 Ohm, 15 W, 5%, 265 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 22ohm, 250V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, METAL FILM 9.09KOHM 250mW 0.1%
5% ¡À50ppm/¡æ 22¦¸ 15W 21mm*21mm*11mm