Welwyn WH10-15RJI
Through Hole Resistor, Wh Series, 15 Ohm, 15 W, 5%, 265 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Farnell
Newark
element14 APAC
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.62%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity1-1625966-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 16W, 15ohm, 265V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS1515RJ
Res, 15R, 15W, Solder Lug, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity 1-1879074-8
TE Connectivity / AMP2-1879073-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 15ohm, 160V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 12.5W, 15ohm, 13.6931V, 1% +/-Tol, Chassis Mount
RH Series 26.97 x 19.84 mm 25 W 15 Ohm ±1 % ±20 ppm/°C Wirewound Resistor
Ohmite850F15R
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 15ohm, 1170V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 15ohm, 250V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Resistor, METAL FILM, 22KOHM, 1W, 5%; Re; Resistance:22kohm; Resistance Tolerance:± Power Rating:1W;
5% ¡À50ppm/¡æ 15¦¸ 15W 21mm*21mm*11mm