Welwyn WH10-150RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 150ohm, 250V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Newark
Farnell
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.82%
供应链
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityHSA10150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 16W, 150ohm, 265V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS15150RJ
Res Wirewound 150 Ohm 5% 15W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityTHS15150RJ
描述
Through Hole Resistor, Wh Series, 150 Ohm, 15 W, 5%, 265 V Rohs Compliant: Yes
5% ¡À25ppm/¡æ 150¦¸ 15W 36.5mm*21mm*11mm
METAL FILM RESISTOR, 27KOHM, 1W, 5%