Welwyn WDBR7-47RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1490W, 47ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页2 年前
Electro Sonic
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述