Welwyn WDBR2-47RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 780W, 47ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页2 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Res Thick Film 47 Ohm 10% 2000W ±600ppm/C Flying Lead Bulk
47¦¸ ¡À10% 2KW ¡À600ppm/¡æ 61mm*40.6mm*900¦Ìm
47 OHM 10% 200W HIGH TEM