Welwyn WDBR2-100RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 780W, 100ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页2 年前
Future Electronics
Electro Sonic
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
WDBR Series 61 x 40.6 mm 100 Ohm 2 kW ±10 % ±600 ppm/°C Thick Film Resistor
100 OHM 10% 200W HIGH TEM
100 OHM 2KW 10%