Welwyn WDBR1-22RKT
Thick Film Resistors - Through Hole
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页10 年前
Datasheet4 页11 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Sager Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.72%
相关零件
OhmiteOY220KE
Fixed Resistor, Ceramic Composition, 2W, 22ohm, 400V, 10% +/-Tol, Through Hole Mount
OhmiteOX220KE
OX FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±10% -1000/ -1600ppm/C 22Ohm 1W
Trimmer, Cermet, 0.5W, 22ohm, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
TE ConnectivitySQZW522RK
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 10% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Cermet Trimmer 22 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.35 X 4.57mm) Pin Thru-Hole Tube
OhmiteAV220KE
Fixed Resistor, Ceramic Composition, 2W, 22ohm, 10% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
22¦¸ ¡À10% 180W ¡À600ppm/¡æ 49.3mm*35.9mm*900¦Ìm
RESISTOR, POWER PLANAR, 22 OHM, 1.5 KW; Resistance:22ohm; Product Range:WDBR Series; Power Rating:1.5kW; Resistance Tolerance:± 10%; Voltage Rating:2.5kV; Resistor Element Type:Thick Film RoHS Compliant: Yes