Welwyn WA84-82RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+42.40%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 82ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-3SJ820
ERG SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 82OHMS +/-5% 3W +/-300PPM/DEGC
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 82ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity7-1625892-3
Resistor, Metal Oxide, Res 82 Ohms, Pwr-Rtg 3 W, Tol 5%, Axial | TE Connectivity ROX3SJ82R
TE Connectivity7-1625892-3
描述
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 82 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Res Wirewound 82 Ohm 5% 3W ±200ppm/C Cement AXL Ammo
82¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm