Welwyn WA84-3R3JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3.3ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.18%
描述
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 3.3 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
3.3¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm