Welwyn WA84-30RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 30ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+50.00%
描述
Wirewound Resistors - Through Hole 3W 30 Ohms 5% Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WA84-30RJI
30¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm