Welwyn WA84-22RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+45.18%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 22ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG3SJ220
Fixed Resistor, Metal Oxide, 3W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ22R
TE Connectivity 3-1625892-3 Metal film resistor 22 Ω Axial lead 3 W 5%
PanasonicERG-3SJ220A
Res Metal Oxide 22 Ohm 5% 3W ±300ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
TE ConnectivityROX3SJ22R
TE Connectivity / CGSRSS322RJTB
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 22ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 22 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Res Wirewound 22 Ohm 5% 3W ±200ppm/C Cement AXL Ammo
22¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm