Welwyn WA84-1K2JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1200ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-70.42%
描述
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 1.2 Kohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
1.2K¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm