Welwyn WA83-82RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 82ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
82¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm