Welwyn WA83-4R7JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 1.6W, 4.7ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+14.80%
供应链
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-02-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
2 W 4.7 Ohms 5% Through Hole Wirewound Resistor
4.7¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm
4.7 OHM 5% 2W