Welwyn WA83-47RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 47ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-26.32%
描述
AMMO PACKWirewound Resistors - Through Hole 2W 47 Ohms 5%
47¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm