Welwyn WA83-10RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 10ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
WA Series 10 Ohm 2 W ±5 % ±200 ppm/°C Through Hole Wirewound Resistor
Res Wirewound 10 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Cement AXL Ammo