Welwyn W31-2R2JI
Through Hole Wirewound Resistor, W31 Series, 2.2 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页11 年前
Datasheet2 页19 年前
相关零件
TE Connectivity / AMP2-1623771-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 2.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERX3SJ2R2
Through Hole Metal Film Resistor, ERX Series, 2.2 ohm, 3 W, - 5%, 350 V, Axial Leaded
TE Connectivity2-1879354-1
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 2.2ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2-1879354-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2ohm, 2.4495V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
RES, 2R2, 5%, 3W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 2.2ohm; Product Range: W31 Series; Power Rating: 3W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Wirewound; Tem