Welwyn W31-2R2JA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2.2ohm, 100V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-12-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
2.2 OHM 5% 3W