WeEn Semiconductors WNS20H100CQ
Diode Array Schottky 100V TO220E
数据表
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet11 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.07%
描述
DIODE ARR SCHOTT 100V 10A TO220E
100V 198A 50¦ÌA 10A commoncathode TO-220E
WNS20H100CQ/SOT78/STANDARD MARKING * HORIZONTAL RAIL PACK;
Schottky Rectifier, Dual, 100V, To-220Ab; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:100V; Forward Current If(Av):10A; Diode Configuration:Dual Common Cathode; Diode Case Style:To-220Ab; No. Of Pins:3Pins; Forward Voltage Vf Max:750Mv; Rohs Compliant: Yes |Ween Semiconductors WNS20H100CQ