WeEn Semiconductors WMS20N700SKX
Power Field-Effect Transistor, 3.5A I(D), 20V, 0.07ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TMEWMS20N700SKX01
13h
AvnetWMS20N700SKX015K
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页2 年前
TME
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述