Wamco WL-6091M5-24V
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 2-Pin
数据表
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet1 页16 年前
Datasheet1 页13 年前
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.26%
描述
PANEL MOUNT INDICATOR, GREEN LENS, 24V, 20MA, STAINLESS STEEL BEZEL, WL SERIES
LED IND .38" GREEN 28V DOME 6" L
Panel Mount Indicator, Led, 9.65Mm, Green, 28V; Led Color:Green; Operating Voltage:28Vdc; Mounting Hole Dia:9.65Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Nema 3R; Product Range:-; Forward Voltage:28V Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-6091M5-24V