Wamco WL-2191L5-12V
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 2-Pin
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页16 年前
element14 APAC
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2010-08-10
描述
LED IND .31INCH Green 14V CYL 6INCH LDS | Wamco Inc. WL-2191L5-12V
LED Ind .31" Green 14V Cyl 6" Ld
Panel Mount Indicator, Led, 7.87Mm, Green, 14V; Led Color:Green; Operating Voltage:14Vdc; Mounting Hole Dia:7.87Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Not Rated; Product Range:-; Forward Voltage:12V Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-2191L5-12V