Wamco WL-2191L1-24V
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2-Pin
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页16 年前
element14 APAC
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.06%
描述
INDICATOR PNL-MNT LED RED 0.31 IN. 24V LENS HIGH HAT 22AWG WIRE LEADS
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 7.87MM, RED, 28V
LED Ind .31" Red 28V Cyl 6" Lds
Panel Mount Indicator, Led, 7.87Mm, Red, 28V; Led Color:Red; Operating Voltage:28Vdc; Mounting Hole Dia:7.87Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Not Rated; Product Range:-; Forward Voltage:28V Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-2191L1-24V