Wamco WL-2191L1-12V
LED IND .31INCH Red 14V CYL 6INCH LDS | Wamco Inc. WL-2191L1-12V
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.77%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2010-08-10
描述
Single Color LED, Red
LED Ind .31" Red 14V Cyl 6" Lds
Panel Mount Indicator, Led, 7.87Mm, Red, 14V; Led Color:Red; Operating Voltage:14Vdc; Mounting Hole Dia:7.87Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Not Rated; Product Range:-; Forward Voltage:12V Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-2191L1-12V