Wamco WL-2110A1
Indicator Pnl-mnt Neon Red 0.31 in. 105-125 VAC Lens Flush 22AWG Wire Leads
数据表
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet1 页16 年前
Datasheet1 页13 年前
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+58.72%
描述
Neon Indicator, Red, 105-125VAC, Flush Lens w/ Wire Leads
Neon Ind .31" Red 115VAC Flush 6" Lds
Neon Indicator, 115Vac, 1.5Ma, Red; Supply Voltage:125V; Lamp Base Type:Wire Leaded; Illumination Color:Red; Mounting Hole Dia:7.87Mm; Lens Shape:Round With Flat Top; Current Rating:1.5Ma; Product Range:2110A Series; Colour:Red Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-2110A1