Wamco WL-1091M5-12V
LED IND .50INCH Green 14V SDome 6INCH LDS | Wamco Inc. WL-1091M5-12V
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet1 页16 年前
Datasheet1 页10 年前
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+60.33%
描述
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 2-Pin
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 12.7MM, GREEN, 14V
LED Ind .50" Green 14V SDome 6"
Panel Mount Indicator, Led, 12.7Mm, Green, 14V; Led Color:Green; Operating Voltage:14Vdc; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Not Rated; Product Range:-; Forward Voltage:12V Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-1091M5-12V