Wamco WL-1090C5-28V
Indicator Pnl-mnt: Incandescent Green 0.50 in 28V Lens High Hat 22AWG Wire Lead
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet1 页16 年前
Datasheet1 页13 年前
3 个月趋势:
+76.84%
描述
Non-Relampable Panel Mount Indicator
Inc Ind .50" Green 28V Cyl 6" Ld
Lamp, Incandescent Indicator, 28V, 40Ma, Wire Leaded; Lamp Base Type:Wire Leaded; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Current Rating:40Ma; Supply Voltage:28V; Lens Shape:-; Product Range:-; Lens Style:Cylindrical Flat Top Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-1090C5-28V