Wamco WL-1090C3-28V
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Amber 2-Pin
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet1 页16 年前
Datasheet1 页13 年前
3 个月趋势:
-25.47%
描述
PANEL MOUNT INDICATOR ORANGE INCANDESCENT LEAD WIRES 28 VDC WL-1090 SERIES
Inc Ind .50" Amber 28V Cyl 6" Ld
Lamp, Incandescent Indicator, 28V, 40Ma, Wire Leaded; Lamp Base Type:Wire Leaded; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Current Rating:40Ma; Supply Voltage:28V; Lens Shape:-; Product Range:-; Lens Style:Cylindrical Flat Top Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-1090C3-28V