Wamco WL-1090C1-28V
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2-Pin
数据表
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet1 页16 年前
Datasheet1 页13 年前
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+59.74%
描述
INDICATOR PNL-MNT:INCANDESCENT RED 0.50 IN 28V LENS HIGH HAT 22AWG WIRE LEADS
Inc Ind .50" Red 28V Cyl 6" Lds
Lamp, Incandescent Indicator, 28V, 40Ma, Wire Leaded; Lamp Base Type:Wire Leaded; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Current Rating:40Ma; Supply Voltage:28V; Lens Shape:-; Product Range:-; Lens Style:Cylindrical Flat Top Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-1090C1-28V