Walsin Technologies WW12RR001FTL
SMD Current Sense Resistor, 0.001 ohm, 1 W, 1206 [3216 Metric], ± 1%, WW12R Seri
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页3 年前
Future Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-86.05%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Thick Film 1206 0.001 Ohm 1% 1W ±70ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, 1W, 0.001ohm, 1% +/-Tol, 70ppm/Cel, Surface Mount, 1206