Walsin Technologies WR12X752 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 7500ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
SMD Resistor 1206 7.5KΩ ±5% 1/4W ±100ppm/℃
RES 7.5K OHM 5% 1/4W 1206
1206 7K5 5% Resistor