Walsin Technologies WR12X620 JTL
Res Thick Film 1206 62 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
TME
Datasheet10 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 62ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 62R 5% Resistor