Walsin Technologies WR12X56R0FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 56ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
1206 56R0 1% Resistor
RES 56 OHM 1% 1206