Walsin Technologies WR12X24R9FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 24.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
RES 24.9 OHM 1% 1206
1206 24R9 1% Resistor